1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції

 

Cьогодні, 9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна. Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній.

Детальніше...

Про День пам’яті жертв політичних репресій

21 травня цього року Рокитнянщина долучилася до Всеукраїнської жалоби за жертвами політичних репресій та вшанувала пам’ять жертв Великого терору.

 

День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі наприкінці 90-х років і носив назву «День пам’яті жертв голодомору», відображаючи в своєму формулюванні один з найтяжчих злочинів безжальної більшовицької влади проти людства і, зокрема, народу нашої країни. Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» в Україні встановлено День пам'яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

 

Детальніше...

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

Детальніше...

Про організацію роботи по наданню населенню житлових субсидій

Управління соціального захисту населення Рокитнянської райдержадміністрації інформує щодо питання призначення житлових субсидій.

 

Особлива увага приділяється широкому інформуванню населення. Враховуючи можливість інформування через місцеве телебачення, забезпечено вихід  роз’яснювальних  передач. Необхідна інформація також друкується в місцевій газеті «Вісник Рокитнянщини». Забезпечено комплектацію стендів в управлінні соціального захисту населення, пенсійному фонді, сільських та селищній радах, підприємствах, установах, організаціях-надавачах послуг.

Детальніше...

Про відзначення Дня вшвнування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні  14 грудня  о 10.00 відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи та до меморіального пам'ятника «Героям Чорнобиля»   за участю керівників райдержадміністрації та районної ради, представників трудових колективів, установ, підприємств, організацій району, політичних партій, , громадських організацій та учнівської молоді району.

Детальніше...

Про ярмарку сільськогосподарської продукції

28 жовтня 2016 року в смт Рокитне проведено ярмарок сільськогосподарської продукції. В ярмаркових заходах взяли участь товаровиробники та приватні підприємці Рокитнянського району, м. Біла Церква та м.Узин. На ярмарку була представлена продукція по доступних цінах: м'ясо,  риба, яйця, крупи, олія, мед та вироби з меду, хлібобулочні та ковбасні вироби.

Детальніше...

Малий та середній бізнес Київської області може взяти участь у спільній навчальному проекті Програми USAD "Лідерство в економічному врядуванні" та Торгово-промислової палати України

Малі та середні підприємці Київщини, мають унікальну можливість пройти навчання в одних з найкращих експертів України, щоб підвищити свою експортну спроможність.

 

Практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Детальніше...

Про розробку Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відповідно пункту 1 розділу 7 Плану пріорітетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 року №418, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з International Trade Center-ITC (спільна агенція ООН та СОТ) проводить роботу щодо розробки Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України як частини Національної експертної стратегії України.

Детальніше...

У прокуратурі області діє «гаряча лінія» для захисту прав затриманих, засуджених чи ув'язнених громадян

Задля своєчасного реагування на порушення прав затриманих, засуджених чи ув'язнених громадян у прокуратурі Київської області запроваджено «гарячу лінію». За номером (044) 424-73-06 та на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. усі суб'єкти, інтереси чи права яких порушено під час затримання, ув'язнення чи відбування покарання, можуть у робочі дні з 9 до 18 години звернутися до прокуратури області та повідомити про вказані факти. За їх повідомленнями буде організовано перевірки та, за наявності підстав, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав.

Детальніше...

Працівники прокуратури Київської області спільно з правоохоронцями провели обшуки у 6 областях та виявили факт ухилення від сплати податків за допомогою конвертаційного центру на суму понад 52 млн гривень

27 вересня 2016 року прокуратурою Київської області спільно зі слідчими ДФС в області проведено серію обшуків у Київській, Донецькій, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Черкаській областях на підприємствах, які займаються закупівлею металобрухту.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам