Грандіозна перемога команди прокуратури Київської області у футбольному турнірі на «Кубок Захисника України-2017» серед всіх працівників органів прокуратури України

Керівництвом Генеральної прокуратури України з метою популяризації здорового способу життя та встановлення дружніх і ділових стосунків між працівниками органів прокуратури України проведено спортивні змагання з футболу на «Кубок Захисника України».

Футбольний турнір тривав з 23 вересня до 28 жовтня цього року, в якому взяли участь команди прокуратур з 24 областей, команда Генеральної прокуратури України, Військова прокуратура Центрального регіону України, Військова прокуратура Західного регіону України, Військова прокуратура Південного регіону України, Військова прокуратура сил АТО.

За результатами фінальної гри, що відбулася 28 жовтня на території навчально-тренувального комплексу Федерації футболу України імені В.М. Баннікова в м. Києві, футбольна команда прокуратури Київської області, яка зіграла матч із колегами прокуратури Івано-Франківської області, проявивши наполегливість та витримку, продемонструвавши яскраву та потужну гру, стала переможцем за результатами післяматчевих пенальті та здобула головний трофей. Переможців також нагороджено медалями.

Шлях до перемоги був нелегким, але незважаючи на всі випробування, здобувши перемогу над збірними Донецької, Херсонської, Кіровоградської областей та міста Києва, команда Київщини справедливо виборола перше місце та як достойний переможець заволоділа Кубком Захисника України!

Так, необхідно нагадати, що 21 жовтня у місті Полтава відбувся футбольний матч між командами прокуратур Київської та Донецької областей. В зв’язку із грубим порушенням збірною прокуратури Донецької області регламенту гри, прокуратурою Київської області до організаційного комітету з проведення спортивних змагань серед працівників органів прокуратури України подано протест, за результатами розгляду якого прийнято рішення про перегравання матчу. 26 жовтня у місті Дніпро команда прокуратури Київської області перемогла над збірною прокуратури Донецької області.

До перемоги у фінальному поєдинку нашу збірну привели Дмитро Котелевець, Денис Антонюк, Володимир Бузинний, Сергій Сєров, Андрій Сивець, Ярослав Лігоміна, Василь Шурашкевич, Ігор Продан, Вадим Малинецький, Дмитро Грущак, Олександр Сідашов, Роман Прокопович, Дмитро Малишенко, Сергій Кочетов, Олександр Цисаренко, Віталій Кошляк, Сергій Остапець, Роман Томчай та Сергій Чередніченко.

Третє місце посіли команди співробітників Генеральної прокуратури України та прокуратури Донецької області.

Грандіозний фінал подарував учасникам та вболівальникам гри незабутні емоції!

Команду прокуратури Київської області із перемогою привітали в.о. Генерального прокурора Дмитро Сторожук, перший віце-президент ФФУ та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, технічний директор ФФУ Олег Протасов та заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

Варто відзначити, що це вже не перша перемога команди прокуратури Київської області у спортивних змаганнях з футболу.

Вітаємо нашу команду із яскравою блискавичною перемогою та бажаємо подальших успіхів та перемог!!!

Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
зворотній зв'язок