Про засідання робочої групи з питань використання та охорони земель

09 серпня 2018 року під керівництвом голови Рокитнянської районної державної адміністрації Юрія Дідика відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, голова селищної ради Юрій Богданов, начальник відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко, заступник начальника відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Людмила Голубець та головний державний інспектор Рокитнянського відділення Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Тетяна Мовчан.

В ході засідання розглядалися такі питання:

1. Про розгляд звернення жителя району до голови Київської ОДА про надання в користування, на умовах оренди, земельної ділянки, що знаходиться на території Синявської  сільської ради,  за межами населеного пункту, для обслуговування будівлі (механічної майстерні).

2. Про розгляд звернення жителя району, пенсіонера – інваліда, колишнього вчителя Запрудянської школи про виплату орендної плати за успадкований пай та продовження орендних відносин.

3. Про розгляд звернення жительки району, багатодітної матері до Президента України про виділення земельної ділянки сину заявниці, учаснику АТО.

4. Про розгляд звернення начальника Рокитнянського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області про передачу у постійне користування та надання дозволу на реєстрацію землі житлової та громадської забудови та нерухомого майна, яке належало Рокитнянській районній державній місцевій інспекції Міністерства аграрної політики України (станом на 11.01.2017 була реорганізована в Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області).

5. Про розгляд звернення жителя району до Президента України щодо визнання за заявником права на земельну ділянку у порядку спадкування.

6. Про звернення жителя району на Урядову гарячу лінію щодо створення комісії у складі працівників районного відділу земельних  ресурсів для вирішення спірного питання щодо приватизації земельної ділянки.

7. Про лист Інституту відновлення енергетики Національної академії наук України про надання інформації щодо наявності земель не сільськогосподарського призначення, які можуть бути використані в якості площадок для фотоелектричних станцій.

8. Про звернення жительки району, військовослужбовця, учасниці АТО, учасниці бойових дій щодо сприяння у отриманні земельної ділянки для ведення сільського господарства та під забудову.

По завершенню засідання робочої групи по кожному зі звернень були прийняті відповідні рішення та надані вказівки.