Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

05 березня 2018 року перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергову щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: голова селищної ради Юрій Богданов, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Сергій Саєнко, заступник начальника Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Микола Крупка, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник філії «Рокитнянське районне дорожнє управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра та заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради Олег Приліпко повідомив про скасування наказу Міненерговугілля, доручення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обмеження споживання природного газу із забезпеченням подачі теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі та наказу Міносвіти щодо призупинення навчання у всіх школах області. Крім цього перший заступник голови адміністрації закликав усі служби району бути готовими до наближення весняної повені та ліквідації її наслідків у районі.

Впродовж наради представники вищезазначених служб зазвичай звітували про діяльність своїх служб за попередній тиждень. Сергій Саєнко відзвітував про криміногенну ситуацію за попередній тиждень: було прийнято 53 заяви, з них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних правопорушень, скоєно 2 крадіжки (ч. 1, ст. 185 КК України), складено 38 протоколів. Микола Крупка повідомив про три пожежі, які виникли в неблагонадійних сімях району, проте вчасно погешені. Володимир Бабенко доповів про розпочату діяльність медичної комісії для призовників та про виконання призову на контрактну службу на 85,7 %. Петро Кушнірук повідомив, що на сьогодні районне дорожнє управління для благоустрою доріг району має 280 тон піщано-сольової суміші, 1380 літрів дизельного палива та що дороги білоцерківського й таращанського напрямків очищені. Сергій Бурлака доповів, що надзвичайних подій у сфері газопостачання не було, подача тиску природнього газу на достатньому рівні. Оксана Яра повідомила про нестачу медичного та компютерного обладнання в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини району та про необхідне кількісне забезпечення ним.

По завершенню наради перший заступник голови адміністрації наголосив на забезпеченні охорони громадського порядку та забезпечення медичного супроводу в селищі під час відзначення свят 8 Березня та 204-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Кожному із присутніх дав відповідні доручення і вказівки.