1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
http://wakare-pro.com
http://wasuretai.com
http://ac-sodan.info

Про засідання колегії

20 грудня у Рокитнянській районній державній адміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

 

До порядку денного засідання колегії внесено питання про стан проведення розрахунків за оренду земельних та майнових паїв за 2017 рік та сплату податку із доходів фізичних осіб (орендодавців) доповіла заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко. В результаті впровадження земельної реформи в Рокитнянському районі 10819 громадян набули права власності на земельні паї, 10808 з них отримали державні акти (99,9 %). На сьогоднішній день в районі орендують земельні частки (паї) 31 підприємство, 9 селянських фермерських господарств та 3 приватні орендарі. В цьому році 9030 власників (83 % від загальної кількості власників земельних паїв) передали свої земельні паї в оренду.

Кількість орендованих земель становить 26778 гектари. Середній розмір земельного паю дорівнює 3,0 га. Крім того, 1800 землевласників обробляють свої земельні паї самостійно на площі 7200 га, що становить 27 % від загальної площі розпайованих  сільськогосподарських угідь. У 2017 році орендодавцям земельних паїв нарахована орендна плата в сумі 64,6 млн. грн., що в середньому по району становить 6,32 % від вартості орендованих земельних паїв. В районі 19 підприємств-орендарів сплачують 5 і більше відсотки від вартості орендованої землі. Порівняно із минулим роком в цілому по району, орендна плата зросла на 11,3 млн. грн. або на 21,2 %. Відповідно зросла і сума податку із доходів фізичних осіб (орендодавців). Щодо проведених розрахунків, то станом на 15.12.2017 за оренду земельних паїв виплачено 43,3 млн. грн. або 67 %. Аналіз розрахунків за земельні частки (паї) показує, що від нарахованої орендної плати 87 % виплачено коштами, 10 % - зерном і 3 % - іншою продукцією. За оренду майнових паїв нарахована орендна плата в сумі 6,8 тис.грн. станом на 15 грудня за орендовані паї виплачено 100 %. В даний час майнові паї орендують три підприємства, решта агроформувань майно викупили у власників. На даний час, орендарі земельних часток (паїв) повідомлені про те, що відповідно до укладених договорів оренди усі розрахунки у поточному році розрахунки мають бути здійснені до 31 грудня 2017 року. Заступник начальника – начальник Рокитнянського відділення Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС в Київській області Ольга Шульга доповнила, що на обліку в Рокитнянському відділенні перебуває 44 платники єдиного податку 4 групи (фіксований податок). Згідно поданих розрахунків фіксованого с/г податку на 2017 рік платниками єдиного податку 4 групи обробляється 25839,7 га землі та задекларовано до сплати єдиного податку 9,354 млн. грн. Станом на 01.12.2017 сплачено єдиного податку в розмірі 6,8 млн. грн., що на 943,7 тис.грн. більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Власникам права на земельну частку (пай) укладено 8904 договорів оренди земельних ділянок (паїв) загальною площею 23,5 тис. га. Очікувані надходження ПДФО за оренду земельних паїв в 2017 році становлять 14,2 млн. грн., станом на 01.12.2016 фактично надійшло 9,8 млн.грн. За 2017 рік орендарями району сплачено 13,2 млн. грн. ПДФО за оренду земельних паїв. Таким чином, завдяки проведеній роботі протягом 2017 року до місцевого бюджету додатково надійде близько 1 млн. грн. податку. Розмір орендної плати в середньому по Рокитнянському району становить 4,6 % від вартості орендованої землі (найбільший відсоток по СФГ „Колосок” - 10,3 % та по ТОВ „Агроінвестпродукт” - 10,2 %).

 

Про ефективне функціонування та розвиток позашкільних навчальних закладів Рокитнянського району в умовах реформування системи освіти доповів начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко. У районі функціонує 2 позашкільні заклади: Центр дитячої та юнацької творчості; Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа Рокитнянської. Позашкільною освітою охоплено 1628 вихованців, це 53 % від загальної кількості вихованців. На базі ЦДЮТ працюють гуртки військово-патріотичного напряму: гурток лицарської звитяги „Джура”, військово-патріотичний гурток „Козацька школа”, гурток козацько-лицарського виховання „Джура”, гурток „Січові стрільці”. Успішна реалізація поставлених перед закладом завдань у загальному виконується. На покращення матеріально-технічної та навчальної бази виділено з місцевого бюджету на 2017 рік: - заплановано – 1316,1 гривень, використано - 1137,1 гривень. Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа - це позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту (вільна боротьба, джиу-джитсу, лижні гонки, гандбол і футбол) що в установленому порядку визнані в Україні. чином продовжуючи термін дії використання. Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа повністю укомплектована педагогічними кадрами (відповідно до штатного розпису, які мають відповідний освітній та кваліфікаційний рівень, що дозволяє на належному рівні здійснювати навчально-тренувальний процес. У школі працює 15 тренерів-викладачів, з них: 10 постійних та 5 сумісників. На функціонування та розвиток було закладено на 2017 рік: ДЮСШ –заплановано – 1741,1 гривень, 1554,5 гривень. Додатково залучено спонсорські кошти – 126 тис. 900 грн. в 2016/2017 н р. були надані для організації спортивно масової роботи ДЮСШ, а саме: для виїздів команд на: обласні змагання – 23.200 грн., всеукраїнські змагання – 64,200 грн., міжнародні змагання – 30.000 грн., на проведення обласних турнірів – 9.500 грн. У 2017 році були виділені кошти з районного бюджету в сумі 329 тис. грн. на придбання спортивного інвентаря та обладнання, 35 тис. грн. на музичне обладнання. Окрім тренерської роботи тренери-викладачі допомагають в організації та проведенні спортивно-масових заходів в Рокитнянському районі серед дорослого населення та учнівської молоді.

 

У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ.

 

За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження голови адміністрації.

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
містобудівна документація
Детальні плани територій
Реєстр містобудівних умов
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Паспорта програм відділ культури
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

 

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
запобігання проявам корупції
добровільна участь
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Інформація про відділ
Статистичні дані
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат