Про День Святого Миколая у ЦДЮТ

19 грудня до центру дитячої та юнацької творчості, що на Рокитнянщині, завітав Святий Миколай. На свято до нього прийшли дітки різних вікових категорій, різнобічних талантів й здібностей та різних функціональних можливостей.

Районний центр дитячої та юнацької творчості очолює Валентина Лосіцька, завдяки їй та її дружньому колективу для діточок та їх батьків влаштували справжнє свято талантів. І кого тут на святі тільки не було: і сам Миколай Чудотворець, і янголята, і улюблениця всіх дітей Маша та ведмідь, і «лінь», і «двійка», і навіть чорт. Незабутні враження та святкову атмосферу в піснях, танцях, віршах, театральних постановках та гумористичних сценках подарували усім глядачам юні таланти Рокитнянщини.

До діточок на свято Миколая завітали й заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет та голова правління районного споживчого товариства Володимир Семенюта. Керівники привітали діток зі святом, побажали їм зростати здоровими та вірити в дива, подякували батькам за виховання слухняних та чемних діточок, за любов до них та за величезну працю в розвитку їхніх творчих здібостей.

Та яке ж свято Миколая без подарунків? Цього дня керівники району стали помічниками Святого Миколая й зробили усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, тепло й увагу. Жодна дитина не залишилась без подарунків та солодощів. Особливо раділи подарункам дітки, які найбільше потребують підтримки й турботи – дітки із обмеженими можливостями та дітки із прийомних сімей. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій наших любих діточок про свято покровителя усіх дітей – Миколая Чудотворця!