Про відзначення Дня місцевого самоврядування

6 грудня у переддень українського професійного свята народовладдя - Дня місцевого самоврядування у актовому залі Рокитнянської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята.

На цю визначну подію завітали голови районної, селищної та сільських рад, їх секретарі, представники виконавчих комітетів рад, депутати різних рівнів, ветерани праці, громадські активісти, трудові колективи підприємств, установ та організацій району.

На початку урочистостей з вітальними словами до усіх присутніх звернувся голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, який розпочав свої вітання із декламації пишномовного вірша про рідну землю, на якій ми проживаємо, – Рокитнянщину. Олександр Григорович відмітив: «День місцевого самоврядування - це свято всієї громади Рокитнянщини, громади нашого селища й кожного села району, кожного нашого жителя. Відзначення цього свята - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні». Голова районної ради щиро зичив кожному із присутніх представників самоврядної ниви розвитку та вдосконалення місцевого самоврядування, миру і злагоди в суспільстві, економічного зростання та нових здобутків для зміцнення Української державності.

Привітати зі святом місцевого самоврядування прийшов і голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик. У своєму вітанні він з великою повагою звернувся до обраних представляти владу на місцях – голови Рокитнянської ради Олександра Конопчука та його колективу, до голів селищної й сільських рад району, до представників виконавчих комітетів, до депутатів районної, селищної й сільських рад. Також Юрій Андрійович відмітив, що добробут людей і сильна держава неможливі без ефективної влади на місцях, без її плідної співпраці з територіальними громадами. Та зичив усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, наснаги, терпіння й розуміння у роботі та, щоб усі добрі справи, спрямовані на покращення життя людей, мали продовження і успіх.

Очільники району вітали найкращих трударів самоврядної ниви, дарували їм квіти й подяки районної ради та райдержадміністрації. Від усього колективу райдержадміністрації Юрій Дідик вручив колективу районної ради витвір художнього мистецтва – чудову картину.

Під бурхливі овації привітали на святі й ветерана місцевого самоврядування – Коцюбу Миколу Мусійовича, почесного громадянина Рокитнянщини, колишнього голову районної ради, нагородили його подякою й подарували квіти.

До усіх сьогоднішніх поздоровлень долучився й районний військовий комісар Володимир Бабенко, який привітав усіх присутніх у залі із прийдешнім Днем місцевого самоврядування та усіх військовослужбовців з їх професійним святом – Днем Збройних сил України. У своїй промові закликав усіх хвилиною мовчання згадати воїнів АТО, які загинули, боронячи нашу державу. Також він подякував місцевому волонтеру Рокитнянщини Юрію Виродову за підтримку воїнів АТО та за вагомий особистий внесок у розбудову національних армійських формувань. Двох наших земляків, загиблих воїнів АТО – Юрія Білоброва та Олександра Олефіра нагородили волонтерськими відзнаками посмертно. Військовий комісар подякував військовослужбовцям Рокитнянщини й усім воїнам України за віддану бездоганну службу, честь і доблесть, професіоналізм, військову майстерність, самовідданість та вірність своїй Батьківщині.

Після офіційних урочистостей для усіх присутніх був подарований концерт, який підготували аматори української народної пісні – ансамбль «Барви», Антоніна Кулько, Наталія Даниленко та Людмила Ткачук.

Цього святкового дня було сказано багато добрих щирих слів на адресу усіх працівників українського муніципалітету. У теплій та дружній атмосфері працівники органів місцевого самоврядування зустріли своє професійне свято.

Тож, дорогі працівники самоврядної ниви! Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, достатку в родинах, добра і благополуччя, наснаги, оптимізму та успіхів на шляху розвитку місцевого самоврядування Рокитнянщини!

Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
зворотній зв'язок