Рокитнянська центральна районна лікарня отримала нового керівника

21 листопада голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик спільно із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець та заступником голови районної ради Світланою Кучеровою відвідали центральну районну лікарню та привітали лікаря-хірурга Ігнатьєва Сергія Леонідовича із призначенням на посаду головного лікаря.

У актовому залі, де зібралися медичні працівники району, відбулося офіційне представлення нового головного лікаря центральної районної лікарні. Голова райдержадміністрації Юрій Дідик зичив новопризначеному головному лікарю всього найкращого та не приховував своїх щирих емоцій: «Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття та новітні погляди сприятимуть подальшому розвитку медичної галузі, утвердженню нинішньої медичної реформи, розвитку високоякісного медичного обслуговування та високому професіоналізму медичних працівників району! Щиро сподіваюся що, попри всі труднощі, Вам спільно із Вашими колегами – лікарями удасться забезпечити високий рівень медичного обслуговування жителів нашого району, зберігати поміркованість та приймати мудрі виважені рішення!». Керманич району побажав Сергію Леонідовичу нових професійних досягнень, принциповості, наполегливості та великих здобутків на цій відповідальній посаді.

Гарні слова від очільника району прозвучали й на адресу Жарко Валентини Петрівни, яка до цього дня виконувала обов’язки головного лікаря ЦРЛ. Керівники подякували Валентині Петрівні за плідну співпрацю та вручили квіти.

Новопризначений головний лікар Сергій Ігнатьєв дякував усім за привітання, за щирі добрі слова, за виявлену довіру. Та пообіцяв бути відданим своїй лікарській справі, завжди дотримуватись клятви Гіппократа та працювати над підвищенням рівня медичного обслуговування жителів Рокитнянщини.