Про святкування Дня фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту це свято, яке уособлює велич сили духу і мужності наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

9 вересня за участі голови Рокитнянської районної державної адміністрації Юрія Дідика, заступника голови адміністрації Лариси Кононець, голови Рокитнянської районної ради Олександра Конопчука, голови Рокитнянської селищної ради Юрія Богданова, депутата районної ради Павла Голика відбулися районні спортивно-масові заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

О 9-ій годині від центральної площі селища Рокитне до стадіону комунального підприємства Рокитнянської районної ради «Спортивний комплекс «Рокитне» рушила колона молодих спортсменів району, яку очолила група мотоциклістів та велосипедистів.

До спортсменів, працівників фізичної культури і спорту, вчителів, тренерів, всіх, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Рокитнянщини звернулись з найщирішими привітаннями голова райдержадміністрації Юрій Дідик та голова районної ради Олександр Конопчук. Вони зазначили, що фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я жителів нашого району.

Після привітань, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції: Юрія Білоброва, Олександра Островського, Анатолія Сову, Ігоря Зінича, Олександра Олефіра та Артема Андрєєва. Для покладання квітів до могил та пам’ятних дощок загиблим воїнам, нашим землякам, вулицями селища по маршруту «Стежками памяті» рушила колона велосипедистів.

На продовження свята із стадіону стартував легкоатлетичний масовий забіг учнів загальноосвітніх шкіл району та всіх бажаючих любителів бігу.

Далі на стадіоні спорткомплексу пройшли показові виступи вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати волю, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства. Саме ці якості продемонстрували присутнім на змаганнях члени п’яти сімейних команд, які пройшли під девізом «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Переможцем змагань стала родина Матинченків.

Продовжилось свято врученням Почесних грамот управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації директору Рокитнянської ДЮСШ Калінському В’ячеславу Олександровичу, тренерам - Поліщуку Олександру Петровичу та Головченко Валентині Григорівні.

Також оголошено подяки управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації тренерам Дубовому Віктору Володимировичу та Липовенко Олександру Григоровичу, ветерану спорту Безуглому Віталію Івановичу.

За фінансову підтримку фізкультурно-спортивної галузі такі ж подяки оголошено генеральному директору ТДВ «Рокитнянський спецкарєр» Свинарчуку Богдану Васильовичу та заступнику директора ПАФ «Україна» Зінченку Сергію Вікторовичу.

Спільними подяками Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради було нагороджено вчителів фізичної культури – Жилінського Віктора Михайловича, Борискіна Миколу Пилиповича та Барановського Анатолія Вікторовича; спортсменів – Григоренко Марію, Осіпова Константина та Фільова Назара.

За результатами досягнень 2016-2017 років звання краща спортсменка отримала Опора-Уго Каріна, кращим спортсменом став Щериця Юрій, кращим тренером – Калінський Олександр Михайлович, кращим вчителем фізичної культури – Сатиренко Ольга Володимирівна, звання кращого спортивного наставника отримав Фещенко Михайло Степанович, а звання кращої спортивної команди – юнацька команда з футболу ДЮСШ на чолі з Козаченко Віталієм.

Кращою в галузі фізичної культури і спорту визнано Рокитнянську територіальну громаду, кращим колективом фізичної культури серед підприємств, організації та установ стала футбольна команда ТДВ «Синявське». Звання кращого колективу фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів виборов Синявський НВК «ЗНЗ I-III ступенів ДНЗ».

За кращу підготовку і утримання навчально-тренувальної бази фізичної культури та спорту було відзначено директора Синявського НВК «ЗНЗ I-III ст. ДНЗ» Мельника Петра Васильовича.

По закінченню урочистої частини відбувся чемпіонат з міні-футболу серед аматорських команд, який проходив на футбольному майданчику Рокитнянської ЗОШ I-III ступенів №3.

10 вересня в с. Синява пройшов відкритий районний турнір з шахів і шашок для дорослих та районний турнір з шахів серед юнаків та дівчат.

Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
зворотній зв'язок