Про заходи до Дня Європи

13 та 14 травня цього року на Рокитнянщині відбулися урочисті заходи з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог до громадян України та відзначення  Дня Європи.

В Рокитнянській загальноосвітній школі №1 та Рокитнянському районному ліцеї відбулася урочиста лінійка, яка розпочалася під звуки Державного Гімну України і Гімну Європи та урочистим винесенням стягів Державного Прапора України і Прапора Європейського Союзу.

На святкову шкільну лінійку завітали заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець та заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, які привітали усіх присутніх вчителів, учнівську молодь та запрошених гостей з визначною подією скасування візових вимог для українців та зі святом Дня Європи. Вони зазначили, що Україна сьогодні чітко тримає стратегічний курс на європейську інтеграцію. Що без перебільшення, важливими чинниками успішного розвитку України є консолідація нашого суспільства навколо ідеї зміцнення державності, збереження суверенітету та територіальної цілісності України, всебічна інтеграція України в сучасний європейський простір. Лариса Кононець та Світлана Кучерова побажали усім присутнім єдності та відданості європейським цінностям, дружнього та теплого спілкування і нових перспектив розвитку України, як європейської держави.

Також цього дня у Рокитнянському районному ліцеї відбулася відкрита учнівська конференція «Ми за європейський вибір!», де учні-ліцеїсти разом з їхніми наставниками-вчителями обговорювали сьогоденні радісні події для України. Впродовж конференції ліцеїсти презентували усім присутнім пісні, вірші та інформаційний матеріал щодо євроінтеграції України та перспектив її розвитку у товаристві прогресивних європейських держав. Також учні ділилися своїми позитивними очікуваннями від того, що принесе безвізовий режим з Євросоюзом для кожного з них.

Відзначення Дня Європи на території району продовжиться заходами у всіх навчальних закладах району, в яких до 20 травня відбуватимуться урочисті лінійки, тематичні флешмоби, презентації, інформаційні години, конкурси малюнків, тематичні конференції, круглі столи, уроки, бесіди тощо, присвячені висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі. Також у бібліотеках району організовані тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції, літературні читання з питань діяльності Європейського союзу та відзначення Дня Європи.

Усі адмінбудівлі селища та населених пунктів району у ці святкові дні прикрашені державною символікою України та Європейського Союзу.

Для українців День Європи – це день проголошення підтримки спільних з європейськими країнами векторів розвитку, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн Європи.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів.

Пам’ятаймо, що Європа  починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

Відділ Держземагентства
Графік прийому громадян
Інфомація щодо надання адміністративних послуг

Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі