1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
news.infoseek.co.jp
後藤栄一 弁護士

Про засідання колегії

27 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання колегії райдержадміністрації.

 

До порядку денного засідання колегії внесено питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І квартал 2017 року. Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації Алла Юрчук доповіла, що промисловими підприємствами району у І кварталі 2017 року реалізовано промислової продукції на суму 15,9 млн. грн. Виробництво валової продукції сільського господарства по району становить 33,1 млн. грн. Станом на 01.04.2016 поголів’я великої рогатої худоби складає 3281 голову, що на 40 голів більше ніж на початок року. Поголів’я корів збільшилось на 31 голову і становить 1417 голів. Продуктивність молочного стада збільшилась на 148 кг і становить 1739 кг на одну фуражну корову. В загальному обсязі виробництва тваринницької продукції сільськогосподарськими підприємствами вироблено 2341 тону молока, 785 тон м’яса, 4,6 млн. шт. яєць курячих. Порівняно до минулорічного показника поголів’я свиней збільшилось на 1016 голів або на 16 %. Протягом І кварталу 2017 року установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту працювали стабільно. Серед економічно-активних підприємств та організацій району заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Рівень зареєстрованого безробіття в районі станом на 01.04.2017 склав 1,7 %, що менше на 0,5 % проти 2016 року.

Детальніше...

Про мітинг-реквієм до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

26 квітня на головній алеї селища Рокитне відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

 

Багатолюдна колона з корзинами квітів відправилась до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Перед меморіалом зібралися керівництво та працівники управлінь, відділів та структурних підрозділів Рокитнянської районної державної адміністрації, селищної та районної ради, ліквідатори чорнобильської аварії, переселенці із зони відчуження, представники підприємств, установ та організацій району, місцеве духовенство, учнівська молодь, представники місцевих засобів масової інформації та жителі району.

 

Детальніше...

Про привітання директора ПП «Сімол»

25 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик разом з головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком та військовим комісаром районного військового комісаріату Володимиром Бабенком відвідали приватне підприємство «Сімол», щоб привітати директора цього підприємства Михайла Миколайовича Сіренка з ювілейною річницею – 20-річчям трудової діяльності у сфері молокопереробної промисловості.

Детальніше...

Про нараду з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання злочинності

25 квітня о 8-30 годині голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів робочу нараду з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання злочинності із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату райдержадміністрації Аллою Іллінською, керівниками відділів, структурних підрозділів адміністрації,  прокурором Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Марією Омелян, начальником Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області Олександром Мовчаном, начальником Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергієм Шараварою, військовим комісаром  Рокитнянського районного військового комісаріату Володимиром Бабенком, директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Щербанюк та головою селищної ради Юрієм Богдановим.  

Детальніше...

Про апаратну нараду

25 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації на 24.04.2017 – 30.04.2017, про проведення профілактичної роботи з метою запобігання правопорушенням у дитячому середовищі, про підготовку та проведення у Рокитнянському районі заходів з нагоди 31-ї річниці Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, про виконання показників доходної частини районного бюджету Рокитнянського району станом на 24 квітня 2017 року. 

Детальніше...

Про привітання вчителя хімії

21 квітня керівник апарату Рокитнянської районної державної адміністрації Алла Іллінська разом з головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком та директорами Рокитнянської загальноосвітньої школи № 1 Петром Прозором та Рокитнянського районного ліцею Людмилою Прозор відвідали зазначені навчальні заклади для того, щоб привітати вчителя хімії Павла Петровича Шелеста з ювілейною річницею – 55-річчям дня народження.

Детальніше...

Про міні-ярмарок вакансій

Цього тижня  в приміщенні  Рокитнянського РЦЗ проведено міні-ярмарок вакансій. На захід запрошено роботодавця, який потребує кадрів, зокрема представників  СК «Арсенал», а також безробітних,  які шукають роботу та зацікавились даною вакансією.

 

Перед присутніми виступила заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Пустовіт Н.Г., яка ознайомила присутніх з станом ринку праці та наявними вакансіями. Директор СК «Арсенал» Безкрила Я.В. розповіла безробітним про потребу в кадрах та наявні вакансії страхової компанії, а також ознайомила присутніх про графік роботи, заробітну плату  та вимоги до кандидатів .

Детальніше...

Про привітання із професійним святом

14 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик  та перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко відвідали Рокитнянський районний сектор Головного управління  Державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області для того, щоб привітати працівників служби з надзвичайних ситуацій з наступаючим Днем працівників пожежної охорони.

Детальніше...

Про нараду з благоустрою району

12 квітня о 9-00 годині голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів робочу нараду з питань організації та виконання благоустрою території Рокитнянського району в рамках  Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком та керівниками управлінь, структурних підрозділів адміністрації,  керівниками підприємств, установ і організацій району, причетних до робіт з благоустрою району. 

Детальніше...

Про благоустрій району

11 квітня колектив Рокитнянської районної державної адміністрації вкотре долучився до проведення двомісячника благоустрою території Рокитнянського району в рамках  Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!».

 

Благоустрій – це сукупність різноманітних видів впорядкування населених пунктів, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Так  згідно розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 № 95 "Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» головою Рокитнянської районної державної адміністрації було видане відповідне розпорядження від 14 березня 2017 року  № 65/11 «Про проведення в Рокитнянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів».

Детальніше...

Про профінформаційний захід

11 квітня в Рокитнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 був проведений профінформаційний захід з учнями 9 та 11 класів «Урок реального життя».

 

Метою заходу було ознайомлення учнів зі світом професій, потребами ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості.

 

Очікуваним ефектом цього заходу було проведення активної профорієнтаційної роботи (отримання учнями важливої інформації об’єктивної, змістовної, часто неочікуваної, прогностичної інформації), виховання готовності майбутніх випускників до самостійного, творчого розв’язання важливих для них питань, виявлення навичок у формуванні перед собою питання щодо професійної придатності за обраною професією.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Відділ Держземагентства
Положення
Керівництво
Графік прийому громадян
Інфомація щодо надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
запобігання проявам корупції
зворотній зв'язок
добровільна участь
структура управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Управління юстиції
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат