1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
news.infoseek.co.jp
後藤栄一 弁護士

Історія СБУ пишеться не у затишних кабінетах

Днями виповнюється чверть століття, як Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про Службу безпеки України». Напередодні ювілейної дати «Вечірка» спілкувалася з начальником Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області Степаном Грещуком.

Детальніше...

Про ярмарки вакансій та професій

23 березня   у Рокитнянському  районному центрі зайнятості було проведено два масових заходи, передбачені Програмою зайнятості  населення - Ярмарок    вакансій та Ярмарок  професій.

 

На заходи були запрошені голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, начальник управління соціального захисту населення Рокитнянської райдержадміністрації  Людмила Телиуз, начальник відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації  Сергій Діренко, військовий комісар Рокитнянського районного військового комісаріату Володимир Бабенко, роботодавці району, представники навчальних закладів м. Києва та Київської області, безробітні громадяни, випускники загальноосвітніх шкіл району та  представники засобів масової інформації.

Детальніше...

Про засідання колегії

23 березня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання колегії райдержадміністрації.

 

До порядку денного засідання колегії внесено питання організацію та проведення в Рокитнянському районі комплексу весняно-польових робіт. Начальник управління агропромислового розвитку адміністрації Іван Шульга доповів, що відповідно до плану соціально-економічного розвитку галузі АПК на 2017 рік, посівні площі району передбачається розподілити наступним чином: 11804,2 га – для посіву ярих зернових культур, кормових - 3086 га та 12818,7 га – посіву технічних культур. За статистичними даними, під час проведення осінньо-польових робіт під урожай 2017 року, по всіх категоріях господарств, озимі культури посіяні     на площі 7092,7 га, з них: 6073,7 га – озимі зернові, в тому числі: озимої пшениці  – 5425,7 га; озимого ячменю - 648 га; крім того 1019 га озимого ріпаку. Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації розроблено комплексний план проведення весняно-польових робіт по Рокитнянському району 2017 року. Передбачається провести посівні роботи на площі 32 тис. га, в т.ч. посіяти кукурудзи на зерно 7 772  га, ярого ячменю – 3 417 га, зернобобових – 173 га. Всього площа ярих зернових культур становитиме 11 804 га або 30 % в структурі посівних площ. Крім цього, необхідно забезпечити посів 12 818 га  технічних культур, в тому числі: 4,1 тис. га соняшника, 8,6 тис. га сої, цукрового буряка 30 га., картопля та овочі займатимуть 4,5 тис. га, кормові культури 3,1 тис. га. В господарствах Рокитнянського району розпочато весняно-польові роботи. Станом на 14.03.2017 посівним матеріалом високих репродукцій  господарства забезпечені повністю, мінеральними добривами на 107 %. Готова на 100 % до посівної техніка.

Детальніше...

Про засідання

22 березня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Рокитнянській районній державній адміністрації. Розглянуто питання про стан та тенденції розвитку малого і середнього підприємництва у Рокитнянському районі та шляхи поліпшення підприємницького середовища. У засіданні взяли участь члени координаційної ради.

Детальніше...

Про засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства. Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Детальніше...

Про апаратну нараду

20 березня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації на 20.03.2017 – 26.03.2017, про підготовку та проведення наради щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей Рокитнянського району в 2017 році, про підготовку до засідання колегії райдержадміністрації, про виконавську дисципліну в апараті та структурних підрозділах адміністрації, про проведення в Рокитнянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів, про стан готовності укриттів до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій, про участь у дванадцятій щорічній Всеукраїнській благодійній акції "Серце до серця", присвяченій допомозі дітям, які мають вади органів зору, про підготовку та відзначення в Рокитнянському районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...

Про засідання круглого столу

17 березня у приміщенні Рокитнянської центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу,  присвячене відзначенню 100-річчя початку Української революції  1917-1921 років та утворення Української Центральної ради.

 

 Засідання відбулося під керівництвом першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка, який привітав усіх учасників круглого столу зі 100-річним ювілеєм Української революції, провів історичні паралелі між тодішніми подіями і подіями сьогодення українського народу. Зазначив, що у часи нинішньої реальної загрози від сусідньої держави-агресора, головне – не допустити тих прорахунків, які призвели до поразки Української революції і що обов’язковою умовою збереження незалежності та державності України є національна єдність!

Детальніше...

Відбулося засідання молодіжної громадської ради при голові Рокитнянської районної державної адміністрації

З метою активного залучення молоді до участі в реалізації державної молодіжної політики в Рокитнянському районі функціонує молодіжна громадська рада при голові  районної державної адміністрації, яка є консультативно-дорадчим органом, що здійснює свою діяльність на громадських засадах.

 

16 березня 2017 року у приміщенні Рокитнянської РДА відбулося чергове засідання молодіжної громадської ради.  В засіданні брали участь: заступник голови РДА Лариса Кононець, представник Благодійної  організації «Мир Вам» Анастасія Бакаленко, заступник голови шкільного самоврядування Рокитнянського районного ліцею Анна Петриняк та члени молодіжної громадської ради.

Детальніше...

Про апаратну нараду

13 березня в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. На початку наради Олег Юрійович та Лариса Петрівна вручили начальнику відділу культури, молоді та спорту адміністрації Анатолію Володимировичу Хоменку Подяку за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури району, та з нагоди 85-ї річниці утворення Київської області.

Детальніше...

З початку року роботодавці поповнили базу вакансій Київської обласної служби зайнятості майже на 6,7 тисяч робочих місць

За підтримки Київської обласної державної адміністрації та завдяки співпраці базових центрів зайнятості з керівниками райдержадміністрацій та міськрад Київщини з початку 2017 року 2236 роботодавців заявили потребу у 6673 вакантних посадах. Це на 21,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше...

На Київщині серед зареєстрованих безробітних 46% жінок

У суспільстві існує певний стереотип, що у безробіття «жіноче обличчя». Однак аналіз сучасного ринку праці Київської області спростовує це визначення. Зокрема, з початку 2017 року серед 21 тисячі осіб, які мали статус безробітного, частка жінок становить 46 відсотків.

 

Серед безробітних жінок Київщини найбільша частка працювала в сфері сільського господарства, оптовій та роздрібній торгівлі, державному управлінні.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Відділ Держземагентства
Положення
Керівництво
Графік прийому громадян
Інфомація щодо надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
запобігання проявам корупції
зворотній зв'язок
добровільна участь
структура управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Управління юстиції
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат