1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
news.infoseek.co.jp
後藤栄一 弁護士

Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

23 жовтня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із першим заступником голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олегом Приліпком, районним військовим комісаром Володимиром Бабенком, т.в.о. начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу ГУ Національної поліції в Київській області Миколою Рижковим, начальником Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богданом Маніленком та заступником начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергієм Бурлакою.

Детальніше...

Футбольна команда прокуратури Київської області вийшла у півфінал змагань на «Кубок Захисника України»

У неділю, 15 жовтня, стадіон «Колос» у м. Бориспіль приймав на своєму полі учасників третього етапу змагань з футболу на «Кубок Захисника України», ініційованих Генеральною прокуратурою України.

 

Суперниками в нелегкій боротьбі за право увійти до півфіналу змагань виступили збірні команди прокуратур Київської та Херсонської областей.

Детальніше...

Про штабне тренування

19 жовтня в приміщенні Рокитнянської районної державної адміністрації відбулося штабне тренування щодо захисту населення і територій Рокитнянського, Богуславського, Миронівського та Таращанського районів Київської області у разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок вибуху на складах з боєприпасами військової частини А-0543.

Детальніше...

Про засідання робочої групи питань використання та охорони земель району

18 жовтня під керіництвом голови Рокитнянської райдержадміністрації Юрія Дідика відбулося чергове засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Рокитнянському районі Київської області.

Детальніше...

Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

17 жовтня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із заступником наальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу ГУ Національної поліції в Київській області Сергієм Саєнком, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Рокитнянському районі Київської області Леонідом Джмілем, заступником начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» Сергієм Бурлакою та головним інженером Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрієм Стрельбіцьким.

Детальніше...

Про відзначення Дня захисника України та відкриття пам’ятника «Захисникам незалежності України»

13 жовтня у переддень величного свята Покрови Пресвятої Богородиці селище Рокитне, що на Київщині, відсвяткувало День захисника України.

 

Це свято об’єднало всіх, хто любить Україну. Це свято тих, хто боронить мирне сьогодення України. Відзначаючи День захисника України, ми не лише вшановуємо військовослужбовців та захисників України, а й утверджуємо суверенітет та цілісність нашої держави, її історичну велич та міць!

Детальніше...

Про апаратну нараду

17 жовтня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів апаратну нараду із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про підсумки проведення у селищі Рокитне заходів з нагоди Дня захисника України, про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації на 17.10.2017 – 22.10.2017, про підготовку та проведення на території Ольшаницької військової частини А-0543 штабного тренування щодо захисту населення і територій Рокитнянського, Богуславського, Миронівського та Таращанського районів Київської області у разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок вибуху на складах з боєприпасами військової частини А-0543, про моніторинг районних Програм, які потребують внесення змін до завершення 2017 року, про об’їзд дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району з метою перевірки стану харчування учнів, про звіт в.о. начальника управління агропромислового розвитку адміністрації щодо роботи управління протягом 9 місяців 2017 року, про виконання показників доходної частини районного бюджету Рокитнянського району станом на 13 жовтня 2017 року.

Детальніше...

Підстава та порядок позбавлення батьківських прав

На жаль, на сьогодні все частіше мають місце випадки позбавлення батьківських прав одного із батьків, або навіть обох батьків за порушення ними прав дитини, неучасть у її вихованні тощо. Непоодинокими стають випадки, коли один із батьків – мати чи батько прагнуть позбавити іншого батьківських прав через байдужість до дитини і перешкоджання у здійсненні іншим із батьків його обов’язків щодо дитини. При цьому, така процедура є надзвичайно складною юридично, здійснюється виключно через суд і з залученням органу опіки та піклування.

Детальніше...

Про нараду

13 жовтня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів нараду із селищним та сільськими головами. Розглянуто питання про дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій на території Рокитнянського району, про дотримання належного температурного режиму для комфортного перебування дітей у дошкільних навчальних закладах району,про шефську допомогу та матеріальну допомогу із бюджету селищної, сільських рад для дошкільних навчальних закладів району, про виконання призову на строкову службу. У нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, голова районної ради Олександр Конопчук, районний військовий комісар Володимир Бабенко, заступник начальника Рокитнянської дільниці Кагарлицької філії експлуатації газового господарства ПАТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака.

Детальніше...

Про районні змагання серед допризовної молоді

12 жовтня за участі голови Рокитнянської районної державної адміністрації Юрія Дідика, заступника голови адміністрації Лариси Кононець, керівника апарату райдержадміністрації Алли Іллінської, голови Рокитнянської селищної ради Юрія Богданова, Рокитнянського районного військового комісара Володимира Бабенко, членів Рокитнянської районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталія Ільченка та Євгенія Крючко відбулися районні змагання серед допризовної молоді району до Дня захисника України.

Детальніше...

Про нараду

9 жовтня перший заступник голови Рокитнянської районної адміністрації Олег Приліпко провів чергову щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району з головою Рокитнянської селищної ради Юрієм Богдановим, першим заступником Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області Миколою Рижковим, начальником Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богданом Маніленком, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігорем Лалаком.

В ході наради розглядались питання, про криміногенну ситуацію в районі за попередній тиждень, про перевірку протипожежного та техногенного стану закладів освіти, культури, лікувальних закладів, про підготовку плану евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації.

По завершенню наради кожному із присутніх перший заступник голови адміністрації дав відповідні доручення та вказівки.

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
запобігання проявам корупції
зворотній зв'язок
добровільна участь
структура управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Управління юстиції
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат