1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
news.infoseek.co.jp
後藤栄一 弁護士

Про відзначення 21-ї річниці Конституції України

День Конституції України – одне з найвизначніших державних свят нашої країни.

 

В переддень українського загальнодержавного свята – 21-ї річниці головного Закону України для жителів Рокитнянського району 27 червня в районному будинку культури був презентований святковий концерт.

Детальніше...

Про апаратну нараду

26 червня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів апаратну нараду із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про підсумки проведення у Рокитнянському районі заходів з нагоди Дня молоді, про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації на 26.06.2017 – 02.07.2017, про виїзд комісії з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Рокитнянському району на підвідомчі території Запрудянської та Маківської сільських рад, про виконання показників доходної частини районного бюджету Рокитнянського району станом на 23 червня 2017 року, про зміну графіка роботи Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації, про звіт заступника начальника інспекції – начальника Рокитнянського відділення Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області щодо роботи відділення протягом січня-травня 2017 року.

Детальніше...

Про нараду у голови адміністрації

26 червня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів чергову щотижневу нараду з питань аналізу та оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із начальником Рокитнянського відділення Миронівського відділу ГУ Національної поліції у Київській області Олександром Мовчаном, першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком та головою Рокитнянської селищної ради Юрієм Богдановим.

Детальніше...

Про День молоді на Рокитнянщині

25 червня у цю неділю Рокитнянщина відсвяткувала День молоді.

 

Це свято дуже важливе для нашої держави, адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. День молоді – свято усіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Детальніше...

Про День державної служби

23 червня у актовому залі Рокитнянської районної державної адміністрації відбувся святковий концерт з нагоди Дня державної служби України.

 

З вітальними словами до усіх присутніх у залі державних службовців звернулися очільники району - голова райдержадміністрації Юрій Дідик та голова районної ради Олександр Конопчук. Вони побажали усім добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Рокитнянського району та подальшої розбудови Української держави. Та після слів привітання вручили почесні грамоти, подяки, та квіти найкращим державним службовцям району.

Детальніше...

Про виїзні наради в Ольшаницьку та Бушевську сільські ради

22 червня цього року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик відвідав Ольшаницьку та Бушевську сільські ради, де провів виїзні наради з сільськими головами, членами виконавчих комітетів, депутатами, директорами шкіл та жителями підвідомчих територій цих сільських рад.

 

Участь у нарадах взяли: голова районної ради Олександр Конопчук, заступник начальника Рокитнянського відділення Миронівського відділу ГУ Національної поліції у Київській області з громадського порядку Сергій Саєнко та дільничний офіцер поліції Олександр Дідик.

Детальніше...

Про День пам’яті та скорботи

22 червня - День скорбо́ти і вшанува́ння па́м'яті жертв німецько-радянської війни́.

 

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат. Цей день наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Детальніше...

Про засідання оргкомітету з питань проведення конкурсу «Молода людина року»

22 червня заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець провела засідання оргкомітету з питань проведення щорічного районного конкурсу «Молода людина року».

 

У засіданні взяли участь: заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації Алла Юрчук, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту адміністрації Оксана Євсев’єва, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату адміністрації Алла Нечепоренко, заступники головного лікаря комунального медичного закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська районна центральна лікарня» Валентина Баштова й Людмила Ільченко та заступник директора Рокитнянського професійного ліцею Оксана Гудзевата.

Детальніше...

Про засідання колегії

22 червня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання колегії райдержадміністрації.

 

До порядку денного засідання колегії внесено питання про діяльність Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації. Керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг Крістіна Круглова доповіла, що протягом І півріччя 2017 року адміністраторами та державними реєстраторами Центру надано 1560 адміністративних послуг, а саме: 605 послуг відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, з них 397 послуг з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, 187 послуг з видачі довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними Форми 6-зем).

Детальніше...

Про засідання оргкомітету щодо відзначення Дня молоді

21 червня заступник голови Рокитнянської районної державної адміністраії Лариса Кононець провела засідання оргкомітету щодо відзначення Дня молоді у Рокитнянському районі, який відбудеться у неділю 25 червня цього року.

 

 

У засіданні взяли участь керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту адміністрації Оксана Євсев’єва, головний спеціаліст відділу освіти адміністрації Олена Сатиренко, директор районного будинку культури Олена Горова, виконуюча обов’язки директора телерадіокомпанії «Рокита» Антоніна Мельник, начальник сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу ГУ Національної поліції у Київській області та голова молодіжної громадської ради при голові Рокитнянської райдержадміністрації Ірина Місюна.

Детальніше...

Про привітання

20 червня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та заступник голови адміністрації Лариса Кононець привітали директора Дитячої музичної школи Жирко Валентину Архипівну з нагоди 65-річчя з дня народження. Керівництво району зичило міцного здоров’я ювілярці і всій її родині, поваги від оточуючих, невичерпної енергії, нових звершень та Божої благодаті. Юрій Андрійович, під час вручення вітальної адреси, подякував Валентині Архипівні за багаторічну плідну працю, працелюбність, розуміння, чуйність, доброзичливість та побажав великих здобутків і успіхів у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
запобігання проявам корупції
зворотній зв'язок
добровільна участь
структура управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Управління юстиції
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат