1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
news.infoseek.co.jp
後藤栄一 弁護士

Про засідання оргкомітету

16 серпня заступник голови адміністрації Лариса Кононець провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Рокитнянському районі заходів, пов’язаних із святкуванням Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України. У засіданні взяли участь члени оргкомітету.

Детальніше...

Про нараду із сільськими головами

15 серпня о 10-00 годині голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів робочу нараду із головами селищної та сільських рад.

 

Розглянуто питання про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років,про облаштування пандусами приміщень сільських рад відповідно до вимог чинного законодавства, про проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у Рокитнянському районі у 2017 році,про проблемні питання щодо пільгового перевезення громадян,про підготовку та відзначення у Рокитнянському районі Дня Незалежності України,Про контроль та активізацію розроблення і оновлення місцевими радами Генеральних планів населених пунктів і передбачення коштів у місцевих бюджетах,про інформаційну підтримку та активізацію роботи з об'єднання територіальних громад району, про призов громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії та залучення громадян на військову службу за контрактом.

Детальніше...

Про презентацію збірки

15 серпня у Рокитнянській центральній районній бібліотеці Рокитнянська письменниця Вікторія Рибалко презентувала свою дебютну збірку віршів «Моя Україна в серці моїм».

 

Автор відчинила комірчину своєї душі для усіх, хто завітав на свято поезії, дозволила зазирнути у її закапелки і пошукати щось для себе близьке, хвилююче, романтичне, ліричне.

Детальніше...

Про привітання із призначенням на посаду директора школи

14 серпня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик спільно із начальником відділу освіти адміністрації Сергієм Діренком завітали до Житньогірської школи, щоб привітати із призначенням на посаду нового директора школи Цап Світлану Іванівну. Керівники району та освітньої галузі побажали Світлані Іванівні успіхів у такій відповідальній і нелегкій справі, побажали їй невичерпної енергії, управлінського таланту та організаторських здібностей у досягненні значних звершень на цьому високому і відповідальному посту.

Детальніше...

Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

14 серпня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів чергову щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, головою Рокитнянської селищної ради Юрієм Богдановим, районним військовим комісаром Володимиром Бабенком, першим заступником начальника Рокитнянського відділення Миронівського відділу ГУ Національної поліції у Київській області Миколою Рижковим та заступником начальника Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Миколою Крупкою.

Детальніше...

Про засідання круглого столу

14 серпня у кабінеті голови Рокитнянської ра й онної державної адміністрації Юрія Дідика відбулося спільне засідання круглого столу за участю представників Рокитн янської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» щодо проблемних питань з підготовки газоспоживаючх об ’ єктів громадської та комунально - побутової інфраструкткри до опалювального сезону за участі представників житлово - комунальних підприємств, установ і ор ганізацій соціальної сфери (медичних, навчальних закладів, дитячих садків, будинків для людей похилого віку, будинків культури, гуртожитків), спеціалізованих організацій по обслуговуванню димових і вентиляційних каналів, преси.

Детальніше...

Про засідання громадської ради

14 серпня цього року відбулося чергове засідання громадської ради при Рокитнянській райжержадміністрації, участь у якому взяли голова ради Лариса Марченко, секретар ради Алла Нечепоренко та члени ради – представники громадських об’єднань, формувань та організацій району Павло Голик, Юрій Андрієнко, Віталій Ільченко, Микола Красін, Сергій Рябенко, Микола Рубан, Валерій Мевх та Олександр Осипчук.

 

На засідання також були запрошені голова райдержадміністрації Юрій Дідик, перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, заступник голови адмінітрації Лариса Кононець, заступник голови районної ради Світлана Кучерова та представники місцевих ЗМІ.

Детальніше...

Про привітання з Днем працівників ветеринарної медицини

10 серпня напередодні Дня працівників ветеринарної медицини голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик спільно з головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком привітали керівника Управління Держпродспоживслужби у Рокитнянському районі Київської області Леоніда Джміля та працівників з їх професійним святом.

 

Очільники району подякували працівникам ветеринарної медицини за висококваліфікований нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного та рослинного походження, недопущення виникнення інфекційних хвороб тварин на території Рокитнянського району, свідченням чого є епізоотичне благополуччя району.

Детальніше...

Про відкриття та освячення Свято-Преображенського храму в селі Телешівка

10 серпня цього року на Рокитнянщині відбулася велична подія - урочисте відкриття та освячення новозбудованого Свято-Преображенського храму в селі Телешівка.

 

На радісну святкову та історичну подію завітали очільники району - голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик та його заступник Лариса Кононець, голова районної ради Олександр Конопчук та його заступник Світлана Кучерова, керівники організацій, установ та підприємств району, сільські голови, місцеві жителі, парафіяни, гості та представники ЗМІ.

Детальніше...

Про засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09 серпня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі із начальником Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергієм Шараварою, в.о. начальника Рокитнянського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Леонідом Джмілем, директором ВАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів» Григорієм Шквирею, начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігорем Лалаком, головним спеціалістом відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці адміністрації Іриною Фещенко та представниками селищної ради.

Детальніше...

Про засідання робочої групи

09 серпня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів засідання робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель.

 

Участь у засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, голова Рокитнянської селищної ради Юрій Богданов, начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, заступник начальника управління агропромислового розвитку адміністрації Наталія Лисенко, прокурор Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Микола Федун, заступник начальника Рокитнянського відділення Миронівського відділу ГУ Національної поліції у Київській області Сергій Саєнко, заступник начальника відділу - завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі Людмила Голубець.

Детальніше...

Структурні підрозділи

Центр надання адміністративних послуг
Інформація про Центр
Дозвільний центр
Нормативно-правові акти
Перелік адмінпослуг
Порядок надання адмінпослуг
Інформаційні та технологічні картки
Схема проїзду
Служба у справах дітей та сім'ї
Інформація про ССДС
Положення
Соціально-правовий захист дітей
Опіка та піклування
Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання
Розвиток сімейних форм влаштування
Усиновлення
Дитячі будинки сімейного типу
Прийомні сім'ї
Матері-героїні
Присвоєння почесного звання України "Мати-героїня"
Багатодітні сім'ї
Які сім'ї вважаються багатодітними
Інформація про видачу посвідчень
Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітним родинам
Правила користування посвідченням
Протидія торгівлі людьми
Відділ економічного розвитку та інфраструктури
Склад відділу
Положення
Промисловість
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Інформація про відділ
Положення
Відділ освіти
Інформація про відділ
Положення
Графіки прийому
Технологічні картки послуг які надаються
Відділ культури, молоді та спорту
Інформація про відділ
Положення
Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці
Інформація про відділ
Положення
Управління соціального захисту населення
Інформація про управління
Положення
Керівництво
Перелік послуг
Новини
Управління агропромислового розвитку
Інформація про відділ
Положення
Управління фінансів
Інформація про відділ
Положення
Керівництво
нормативні документи
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Інформація про центр
Положення
Керівництво

Телефони

"гарячої лінії"

Штабу допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та їхнім родинам

Територіальні органи влади

Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція
Пенсійний фонд
новини
архів новин
Доступ до публічної інформації
Графік прийому
Пенсіонерам
Застрахованим особам
Страхувальникам
Керівництво управління Пенсійного фонду у Рокитнянському районі
запобігання проявам корупції
зворотній зв'язок
добровільна участь
структура управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі
Передплата періодичних видань
Ветеринарна служба
Управління юстиції
Територіальний центр соціального обслуговування
Інформація про центр
Положення
Керівництво
Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді
Відділ Держгеокадастру
Управління казначейства
Сектор Головного управління державної служби НС
Відділ статистики
Центр зайнятості
Центр первинної медико-санітарної допомоги
Центральна районна лікарня
Відділ Національної поліції
Управління Державної автомобільної інспекції
Київоблгаз інформує
Рокитнянський районний військовий комісаріат