УРЯД СПРЯМУВАВ НА РОЗВИТОК РЕГІОНІВ 6 МЛРД.ГРН.

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман:

"Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд.грн., які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об'єктів - доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру"

В Київській області виділені урядом кошти будуть використані на будівництво, ремонт та утеплення понад тьох десятків садочків, шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Зокрема, виділені кошти на:

• будівництво гімназії на 14 класів по вул. Вишневій у м. Бучі – 16,1 млн грн
  • будівництво дошкільного навчального закладу у с. Фурси Білоцерківського району – 5,1 млн грн
  • будівництво школи мистецтв та ремесел у с. Велика Олександрівка Бориспільського району – 7,5 млн грн
  • будівництво школи у с. Микуличі Бородянського району – 65,3 млн грн
  • будівництво школи на 24 класи (720 учнів) в смт.Чабани Києво-Святошинського району – 2 млн грн
  • будівництво НВЗ “Дитячий садок-початкова школа в смт Глеваха Васильківського району – 5 млн грн
  • будівництво НВЗ “Дитячий садочок-початкова школа” в смт Глеваха Васильківського району – 2,5 млн грн

• добудову до загальноосвітньої школи № 1 у м. Українці Обухівського району – 12 млн грн
  • реконструкцію дошкільного навчального закладу “Барвінок” в с. Крюківщина Києво-Святошинського району – 5 млн грн
  • реконструкцію дошкільного навчального закладу “Яблунька” у м. Вишневому Києво-Святошинського району – 11,1 млн грн
  • ремонт ЗОШ № 7 міста Переяслав-Хмельницький – 5 млн грн
  • ремонт спортивної зали Броварської ЗОШ I—III ступенів № 1 – 1,2 млн грн
  • ремонт закладу дошкільної освіти “Сонечко” в смт Дослідницьке Васильківського району – 1,4 млн грн
  • ремонт будівлі ДНЗ “Рушничок” в місті Обухів – 2,7 млн грн
  • ремонт школи в смт Козин Обухівського району – 4,3 млн грн
  • будівництво спортивних майданчиків комбінованого типу для ігрових видів спорту в школах №1 та № 2 в м. Обухів – 2,8 млн грн
  • реконструкцію футбольного поля на території ЗОШ № 2 в м. Українка Обухівського району – 4,5 млн грн
  • будівництво пластового вишкільного центру у м. Бучі – 16,5 млн грн
  • реконструкцію під “Центр розвитку інклюзивної освіти”незавершеного будівництва по вул. Миру, 12, в м. Обухові — 21,6 млн грн
  • ремонт спорткомплексу в смт Іванків – 5 млн грн
  • ремонт стадіону на території спортивної школи “Сузір’я” в м. Вишгороді – 7,4 млн грн
  • будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у м. Миронівці – 12,6 млн грн

Також буде проведено ремонти у медичних закладах області та закуплено для них дороговартісне обладнання. Зокрема, передбачені кошти на:

• ремонт лікувального корпусу № 1 Тетіївської центральної районної лікарні – 1,7 млн грн.
  • ремонт Київської обласної дитячої лікарні в м. Боярка – 7,8 млн грн.
  • реконструкцію Димерської районної лікарні – 12,3 млн грн
  • реконструкцію лікувального корпусу ЛОР відділення Фастівської ЦРЛ – 4,7 млн грн.
  • ремонт амбулаторії по вул. І. Ступака, 11 в м. Фастів – 1,3 млн грн.
  • ремонт приміщень поліклініки Васильківської центральної районної лікарні – 1,3 млн грн.
  • ремонт приміщення інфекційного відділення Обухівської центральної районної лікарні в м.Українка – 1,6 млн грн
  • придбання мамографічної системи VIOLA для Березанської міської лікарні – 800 тис.грн
  • ремонт флюорографа Тетіївської центральної районної лікарні – 1 млн грн
  • придбання медичного обладнання для амбулаторії Фастівського міського Центру первинної медичної допомоги – 2,9 млн грн.
  • закупівлю комп’ютерного обладнання для Васильківської центральної районної лікарні – 1,3 млн грн.
  • закупівлю медичного обладнання для Плесецької сільської амбулаторії – 1,3 млн грн.

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 10 населених пунктах області і між ними, зокрема, 9,2 млн грн. – на ремонт доріг в м. Богуслав, 3 млн грн. – на ремонт дороги по вул. Княжа в м. Васильків, 1,5 млн грн - на ремонт дороги по вул. Ювілейна в с. Чернин Таращанського району, майже 2 млн грн. – на ремонт дорожнього покриття по вул. Квітнева в с. Іванівка Білоцерківського району, по 1,5 млн грн. – на ремонт дорожнього покриття в с. Йосипівка, с. Красне, с. Чепиліївка Білоцерківського району, 1,5 млн грн – на ремонт дорожнього покриття в м Узин.

Також виділено 2,3 млн грн на будівництво каналізаційних очисних споруд смт Баришівка.

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись тут:

Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету міністрів України